אודות המרפאה

אודות מרפאת השיניים
במרפאה אנו מספקים למטופלים את השירותים המתקדמים ביותר, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ובציוד חדיש. במרפאה מבוצעים כתרים ושחזורים אסתטיים מחרסינה (ללא מתכת), שיקום על גבי שתלים, סתימות מחומרים מרוכבים (סתימות לבנות), הלבנת שיניים. אנו במרפאה מאמינים כי רפואת שיניים מונעת היא המפתח לשמירה על בריאות הפה והחניכיים ועל-כן אנו מציעים הדרכה להיגיינה וטיפול מונע על-ידי שיננית מוסמכת.
המרפאה ממוקמת בשד' מוריה בחיפה בצמוד לכיכר ספר ומהווה מרפאת שיניים מובילה ומתקדמת.

במרפאתנו אנו מאמינים כי נוחיות המטופל היא מעל לכל, מרפאתנו מציעה נוחות מירבית למטופל מחדר ההמתנה המרווח והנעים ועד לחדרי הטיפולים שכוללים את הציוד המשוכלל שקיים ברפואת שיניים בעולם.
כמו כן, במרפאה קיים ציוד סטרליזציה חדיש לפי תקן משרד הבריאות.

מעט אודות ד"ר ניר יקירה
בשנת 1994 ד"ר ניר יקירה סיים את לימודי רפואת השיניים ומאז הוא רוכש ידע ומתעדכן בנעשה בתחום רפואת השיניים בארץ ובעולם, נכון לחידושים, יצירתיות ומעוף. במהלך עבודתו ד"ר יקירה משלב פעולה עם רופאי שיניים מומחים מכל תחומי רפואת השיניים ובהם רופא שיניים מומחה לחניכיים, רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש, כירורג פה ולסת וכן מומחה ליישור שיניים. לפי דרכו של סבו שהיה רופא מומחה ברפואה פנימית בחיפה, ד"ר ניר יקירה מאמין כי רופא חייב לעבוד מתוך אהבת אדם. זכות גדולה ניתנת לרופא כשמטופל נותן את רשותו לטיפול בגופו, להעניק טיפול מסור, יסודי ואחראי תוך אמפטיה לכאבו וסבלו של המטופל.

אמינות, מקצועיות ואתיקה הם העקרונות המנחים אותנו וחשובים לנו במידה שווה כלפי המטופלים, תוכניות הטיפול נבנות עם ראייה לטווח ארוך תוך התחשבות במטופל, בציפייה לקבלת התוצאות המושלמות ביותר תוך רגישות מיוחדת לנושא האסתטיקה. אנו במרפאה שמים דגש על קשר מתמיד עם רופאים מומחים בתחום רפואת השיניים במגוון רחב של תחומי התמחות שונים לרבות כירורג פה ולסת, פריודונט-מומחה למחלות חניכיים, אנדודונט-מומחה לטיפולי שורש.

"מפתח ההצלחה" של כל טיפול שיניים הינו תחזוקה נכונה ושמירה על ניקוי עצמי וביקור תקופתי אצל שיננית. צוות המרפאה יעשה כמיטב יכולתו לתת למתרפא טיפול רפואי מקצועי אך אנו גם רואים במטופל שותף פעיל בשמירה על בריאות שיניו.

במקרה של עזרה ראשונה, יש להתקשר למרפאה ולתאם את הגעתכם, על מנת לאפשר לנו להיערך לכך שתקבלו את השירות הטוב ביותר ולמנוע המתנה ממושכת של מטופלים אחרים.

להזמנת תורים ובירורים התקשרו: 04-8112288
שעות פעילות המרפאה: ימים א' – ה' בין השעות: 20:00 – 09:00

נא השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם!